Restaurace Delta zahájila svůj provoz již v roce 1999. V té době jsme vložili důvěru do pivovaru Svijany a začali jsme točit Svijanské pivo jako třetí restaurace v Praze. V současnosti jsme jednou z mála certifikovaných restaurací, která se může pyšnit TOP kvalitou mnoha druhů točeného Svijanského piva. Důkazem není pouze každoročně získaný certifikát, kdy cesta k jeho získání vede přes důkladnou péči o pivo, čistotu a starostlivost, ale to důležitější pro nás jsou naši dlouholetí hosté, kteří se k nám vrací.

V naši kuchyni pak naleznete širokou nabídku českých jídel. Zároveň se snažíme kvalitu potravin neustále zvyšovat a připravovat Vám gastronomické novinky, například v podobě speciálních nabídek. Důraz vždy klademe na čerstvost potravin a využití sezónních surovin. Denně pro Vás v čase od 11:00 - 15:00 připravujeme polední menu a k tomu máte možnost výběru z našeho celodenního menu.

Restaurace je vhodná pro setkání s rodinou, přáteli, či kolegy. Rádi Vám zařídíme rodinnou oslavu, společenskou nebo firemní akci, smuteční hostinu, stejně tak jako hostinu svatební. V naši restauraci pohodlně usadíme 40 hostů. Po předchozí domluvě Vám připravíme raut či menu dle Vašich přání.

V létě se můžete rovněž pohodlně usadit na naší zastřešené zahrádce a vychutnat si speciality připravené na venkovním grilu. Pohodlně se zde usadí až 80 hostů.

Veškerá jídla Vám rádi pečlivě zabalíme do hygienických obalů a Vy si tak můžete Váš oběd nebo večeři vychutnat kdekoliv, ať už v práci, doma s rodinou, nebo při posezení s přáteli.

Před restaurací se rovněž nachází dostatek parkovacích míst.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit.


Majitelé a nejlepší přátelé 

Ingrid a Roman